ÖVRIGT / Mattor / Melayer 8286325
nr 828 6325
Melayer
Tidigt 1900-tal, 127x210
Kondition: jämnt slitage ställvis ngt hårdare, en kortsida saknar ngn knutrad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 maj 2013
kl 18:16:00
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr